skip to Main Content
Vereniging Yogadocenten Nederland - Kies voor kwaliteitsyoga

Intervisiegroepen

Samen met andere yogadocenten in een intervisiegroep ervaringen en kennis delen.

Wil je in contact komen met een intervisiegroep?

Drente

Gelderland

Noord-Holland

  • Intervisiegroep Kennemerland en IJmond
    Contactpersoon: Trudi Bos, 025- 53 8565; t.bos@quicknet.nl.
  • Intervisiegroep Alkmaar/Schagen
    Contactpersoon: Marjoke Visscher, 0224-298 992.
  • Intervisiegroep Noord-Holland –Noord
    Contactpersoon: Petra Boerhoop 072 – 561 9011; petra.boerhoop@versatel.nl
  • Intervisiegroep H-Yoga
    Contactpersoon: Monique van Dijk, moniquecvandijk@gmail.com (Intervisie vindt plaats op wisselende locatie. Meer info: www.yogaenkanker.nl.)

Utrecht

  • Yoga-intervisiegroep Utrechtse Heuvelrug
    Contactpersoon: Noor Palazzi-van Hövell, Middenlaan 5, 3941 CC Doorn noorpalazzi@hotmail.com telefoon: 0343-414330.
  • Intervisiegroep Zwangerschapsyoga Utrecht
    Contactpersoon: Dolores Bodenstaff,  Yoga bij het Park, Utrecht www.yogabijhetpark.nl 0611153717  info@yoga-balance.nl

Zeeland

  • Yoga Federatie Zeeland ’YFZ’
    Contactpersoon: Lies van Strijdhoven, 0113 – 621 779, mariusenlies@hetnet.nl

Zuid-Holland

  • “Masterclass”, Intervisiegroep voor Rotterdam, Capelle aan den IJSsel, Krimpen aan den IJssel en omgeving
    Contactpersoon: Frank Wissink, Borndiep 10, 2904 RB Capelle aan den IJssel, 010 – 458 5706, 06 – 40254769 frankwissink@meditatieve-yoga.nl.
  • Intervisiegroep Regio Den Haag,
    Contactpersoon: Olga Marschal, Tel. 06-15307173, o.marschal@planet.nl
  • Intervisiegroep yoga-meditatie
    Contactpersoon: Beate Karg / Marco Flipse info@bm-welzijn.nl.
  • Werkgroep yoga & non dualiteit, Locatie Advaita Centrum
    Contactpersoon: Marco Flipse 06-30420499 marco.flipse@gmail.com.
Back To Top